9965 NERO MARQUINIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9965 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2196kg |
| Block | 9965 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2119kg |
| Block | 9965 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2119kg |
| Block | 9965 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 530kg |